- 16 hours ago
Category
📺
TVTranscript
00:00СОС РАСТРЕБИТЕЛИ
00:02Е РЕАЛИТИ ПОРЕДИЦА, В КОЯТО ЕКИПОТ ПРОФЕСИОНАЛИСТИ
00:04В ПОЧИСТВАНЕ ПО НА СИЛНО ЗАМРСЕНИ ДОМОВЕ И ПРОСТРАНСТВА
00:07РАЗРЕШАВА ТЕЖКИ СЛУЧИ И ПО СИГНАЛ
00:09Всяко разтребане се извършва в рамките на 48 час
00:13Спешният екип е съставен от 12 разтребители
00:16Почти нищо не е пиплното как сме взели къщата
00:19Ходиш и не вярваш
00:21Плохо бе, има със сигурност
00:23Тук ме изгуби
00:24Бог изпраща точните хора да започнем начисто
00:28Хамак и до него беше скобика буклук
00:32Ела тука
00:34Симонка, ти ще ходиш четвертощи тия кокошки
00:37Сега пак почваш да даваш акъл
00:39Ти си виновна
00:40На Симона управлението е...
01:02СОС разтребители започва
01:04Да се запознаем с лицата на случая
01:07Намираме с село Стропец
01:09На площата, номер 3
01:11Казвам се Петко Благоев
01:13Това е думът ми
01:14Тук живеем с моето семейство
01:16Аз съм Дария Благоева
01:18Съпруга на Петко Благоев
01:20С Дари се запознахме в София
01:23Докато аз бях бармен
01:25Тя беше сервиторка
01:27И една вечер след свършване на смяната
01:29Аз му предложих
01:31Тъй като имах симпатии към него
01:33И му предложих да излезем на бар
01:36Беше късно вечерта тогава
01:38След полунощ
01:40Аз съм пила алкохол
01:41Но не е моето нещо определено
01:44Аз не бях такова момиче реално
01:46Не обичам да ходя по такива места
01:48С колегите бях свикнала
01:50На нещо, примерно топъл шоколад
01:52И това и пихме
01:53Видях нещо в нея
01:55В което съм търсил
01:57Така започнахме да се чуваме
02:01И да се виждаме
02:03Потръгнаха нещата изключително прекрасно
02:05След третата година
02:08Започнахме да имаме съвместен живот
02:10След като се оженихме
02:12Солителите на Дари
02:13Те са далечи от нас
02:14В Горно Ряховица живеят
02:17Честно казвам, но в началото не бяха съгласни с нашата връзка
02:21Моите родители си представяха
02:24Може би така да го опиша
02:26Мечтаяха за съпро, който да има собствен дом
02:30Да има финанси
02:31За мен беше важно
02:32Не да послушам съвета на мама изцяло
02:36Да, и аз исках мъж, който да е стабилен
02:39Но за мен беше важно да е емоционално интелигентен
02:44Да е забавен, да ме подкрепя, да ме обича
02:47Да има ценности, които аз държа на тях
02:50Опитаха се да поставят граници
02:53Някакси ние устояхме
02:55В постоянството ни, в любовта ни към друг
02:59Имахме проблеми с забременяването
03:02Минали сме през различни лекари, лечения, много медикаменти
03:08Накрая докторите заключиха, че не можем да имаме дете
03:11Това, което ни държеше до последно е вярата в Бог
03:14Взехме решение да спрем всякакви прегледи, хапчета и изследвания
03:25И да започнем да оплуваваме на чудеса, т.е. да се молим
03:29Когато решихме да се молим и да се отдадем на вярата
03:33Тогава видяхме чудото след само три месеца
03:37И нашето чудо е синът неискрен, което е огромна благословение за нас
03:41Благодаря ти, мамо! Благодаря!
03:45Аз бях решила, още преди да родя, че искам да бъда кърмеща майка
03:50След обсъждане с моя съпруг и молитва, тъй като аз се притеснявах
03:55Да не би преди две годишна възраст да спре или нещо да се случи
03:59Още с раждането имах изключително количество кърма, което успях да го поддържам
04:06И да стигне до две години и два месеца и 11 дни
04:10Ние сме семейство, което се старае да има основа в принципите на Бог
04:17Ние изповядваме евангелска православна религия
04:22Стараем се, доколкото зависи от нас, да бъдеме в мир с хората
04:29Аз съм творческа личност, рисувам картини
04:32Творческото в мен е по-силно от всичко останало
04:36Една от най-силните чертия създари, че сме се научили да живееме в излишък от лукс
04:42Имах имот, който ми беше завещан от дедо
04:45Така състех в обстоятелствата, че се наложи да продам имота
04:50С парите закупих тази къща, хареса ми пространството, което има тя
04:55Има голям двор, хареса ми гледката, която има
04:58Претърпяхме един голям пожар тук на къщата, който беше обхванало изключително голяма част от парцелата
05:05И тогава бебето беше на 4 месеца, но слава на Бог всичко се възстанови
05:12Той защити дома ни и беше обграден от всякъде реално от огъня, но къщата беше непокътната
05:17Имам опит в довършителните ремонти
05:21Да, наистина има за ремонт по къщата
05:25Реално основно се подържа първият етаж
05:28И няма много неща, които могат да бъдат разтребени, изхвърлени
05:32По-скоро да бъде подредено и освежено
05:36Вторият етаж има стая, която е склад
05:39Другата стая мъже ми я ползва като офис
05:42Най-фрапантното е двора
05:45Вещите са натрупани в двора ни от изнасения, от премествания от София, когато идбахме
05:52Трупаха се неща, които не се изхвърляха на време
05:55Ние дори не знаехме, че този блок реално е такава огромна тежест за нас
06:00Но дори понякога не сме му обръщали внимание
06:03Но не сме и виждали възможността дори да го разтребим по някакъв начин
06:08Видях СОС разтребители
06:11Не се изсъмнявам, че ще се справите нестина прекрасно
06:17Слушам, да
06:19Разбирам
06:21Може ли малко повече информация?
06:23Окей
06:25И адрес
06:27Добре
06:28Поемаме случая
06:29С удоволствие
06:37А че е друга работа?
06:42Ао?
06:43Пачорски
06:44Веднага пускам ти координати
06:46Аз също тръгвам натам
06:47Баш сега
06:49Тръгвам
06:50Хай
06:58Случаят налага с него да се вземе Симона
07:01Най-религиозният член на екипа на СОС разтребители
07:04Днеска съм тим лидер
07:07Знаеш ли какво най-много се притеснявам в момента?
07:10Кажи
07:10Еми днеска ще бъда лидер на изтребителите
07:15Така
07:16И малко се притеснявам дали ще се справа
07:18Не искам да го мислиш
07:20Обичам да съм тим лидер
07:21Въпреки че не си го признавам
07:24Не му с хареса тая функция
07:28Здравейте
07:29Привет
07:30Приятно ми е
07:31Дарья съм аз
07:32Симона си каза
07:32Приятно ми е
07:33Кристина
07:33Петко
07:35Симона
07:35Кристина
07:36Здравей
07:38Много красиво място
07:40Благодаря
07:40Много се радвам да ви вида
07:41Петко съм аз
07:43Много ми е приятно
07:44Как се казваш?
07:45Иси
07:45Как?
07:48Иси
07:49Айде златен
07:50Давай
07:51Път на дамите и визаме тривата машина
07:54Браво
07:55Добре дошли в нашия скромен дом
07:57Добре заварили
07:59Давай напред пред мере
08:01Една от причините да купим тази къща е
08:03Заради гледката и големия двор, който имаме
08:07Виждаме една страхотна гледка
08:09Природа, слонице, птички
08:12Гледката нагора е страхотна
08:16Надолу също е страхотна
08:19За вас
08:20За вас
08:22Някои са от преди една година, други от преди три, други преди седем години
08:27Такова страхотна гледка има там, че сутрин кафенцето с кеп да си го пият
08:32Но трябва да е чисто
08:34Тази пластройка сме наползвали за склад
08:37Той двора големичък и на там ли баш?
08:39Да
08:39Или до тук?
08:40До ограда
08:41До домата ограда, до мрежата
08:43Браво
08:43А вътре ще влизаме?
08:47Да
08:47Да не изкочи нещо отвътре
08:49Плохове има със сигурност
08:51Плохове
08:52Тук ме изгуби
08:53Изпадам леко в мертна криза
08:55Ако видя пух, може би ще хвана Балкана
08:59И ми ища, че съм тим леден на този обект
09:02Достатъчно отговорни хора има на този обект
09:04Сей некоято ще го предаде
09:06Тук ни е туалетната и банята в този стая
09:10Насам ние
09:12Насам ние всеки дневната
09:13Която си прекарваме 80% от времето
09:16тук
09:17Тук си играеме с Сиско
09:18Тук се храним
09:20И тук спат жена ми и малки
09:25Аз съм в горната стая, тъй като уча и търса по-всемотение
09:29Така ли?
09:30Да
09:30Той това учиш?
09:32Автодиагностика
09:33Почти нищо не е пиплното как сме взели къщата
09:36Този картон е слаган с баща ми преди 7-8 години
09:41Вътре положението е леш
09:45Как е нашата баня?
09:47Кравта на синемо Исус Христос не очиства от всеки грех
09:50А ние сме вярващи
09:52И аз съм вярващи
09:53Те са християни като мене
09:56Християни, но в нужда се познава
09:59Колко често чистиш, Дарья?
10:01Въпрос
10:02Основните неща всеки ден
10:04Не основните, когато мога или искам
10:12Откроено и честно
10:13Аз обичам да съм виден и много директен, прям честен
10:17Тук ли се усамотяваш?
10:18Тук съм аз
10:19Това е моето стая, това е моето лебо
10:21Всека сутрин гледам да съм дисциплиниран и постоянен
10:25Отделям поне до към един час да имам време с Библията
10:29Да се помоля за днешния ден, за хората
10:31Богът е на редът и на цел дисциплината
10:35Като има ред и дисциплина в едно християнско семейство
10:40Според мен нямаме това
10:42В момента се грижа за баба ми, защото дедо ми е в болница
10:45Имам и там отговорности с логистиката
10:48Насам на там, със семейството се грижа като се приберат
10:51Тренирам и това ми е бюрото на което се старая да отделям поне по 4 часа днеска да уча
10:58И се радвам, че Бог изпраща точните хора
11:02Да започнем начисто
11:04Отделям време да града бъдещето
11:06Тази прекварификация от едния занаят към другия
11:10Си изисква доста четене и практика
11:13Млади хора по цел ден стоят в къщата
11:17Очевидно не работят
11:19Вътре ходиш и не вярваш
11:22Това е склад
11:24Стая, която събираме
11:26Абсолютно всичко, което ще влезе въпотреба
11:28Или вече е било, но не искаме да изхвърлим
11:30Просто сърца не ни дава
11:32Като там кашолните са от девешките години на сина ни
11:35Играчки, обувчици, които са запазени за следващите деца
11:40Значи с теб често ще ни стискам ръката
11:42Ако вземеме случай
11:44Ако го вземе Симонка
11:46И тук също има по принцип
11:48Семейства с покови малки
11:50По тавана, по принцип също се разхождат редовно
11:53Плъхове, малки, семейства, мишлета
11:55Свикнали сме
11:57Миналата година ни крадяха, сапуните ядяха
11:59Но тази година са по-долго склонни към нас
12:01Мен е страх от плъхове и мегност от плъхове
12:04И те казаха, че те може би са в тавана
12:07Изглежда, че СОСър стребители ще поемат случая
12:11Въпреки риска Симона да се сблоска с плъховете
12:15Ти можеш да ни оставиш сами да поработим
12:18Защото тук ще са много народ
12:19Много нещо ще
12:21Имаш къде да спите
12:23При баба му?
12:24В такъв случай
12:26Разпъвяме лентата
12:28Симонка, лично ти връзваш, миличка
12:30Ти ставаш е тук права
12:32Е тук
12:34Така
12:34И ще държиш лентата, че няма къде да вържим
12:36Само за това да бива
12:37Ще го играеш
12:38Е така, не бъдаш
12:39Стоп!
12:40Много се радвам, че ще бъда в помощ на това съм семейство
12:45Радвам се, че ще бъда от полза и ще помогна на тези хора
12:50Да се изринят от къщата
12:58Здравейте колеги
13:00Здравейте
13:02Здравейте
13:03Аз ще бъда вашия тим лидер
13:05И
13:07Опитах
13:08Чачко
13:09Как да ви разпределя?
13:11Кой?
13:12Чачко
13:13Което бе Симона?
13:15Което?
13:16Ти не знаеш Чачко?
13:17Кое?
13:18Чарджи биджи?
13:21Симона е в технологичен ренесанс
13:24Чачко ми помогна да се разпределя изтребителите по тройки и по четвърки
13:30Яна, Влад и Ели ето тук, трябва да се изчисти и да се подреди
13:35В плевнията отиват Анто, Георги и Марио
13:39Плевня
13:40Нищо, плевнията
13:42Другите какво правиме?
13:43Ние си отиваме
13:44Не, вие се си...
13:45О, не, не, не, не, не, не
13:46Вие се си отраза
13:48Обаче, за да бъдеш част от нашия екип ще трябва да се преувлечеш
13:52Готов съм
13:53Янче?
13:54Част от екипа съм, за мен е радост да помогна в почистването на моя дом
13:59Не ми пречи това нещо, разбира се
14:01След като Симона разпределя колегите си с помощта на изкуствени интелект
14:06А за Петко не е пречка да се включи в почистването на собствения си дом, екипът влиза в обект
14:12Дедия Ладавиме
14:14Там горе можем ли, не можем ли да се качиме?
14:17Тук обаче ще ни трябва стълба
14:19Аз мога да се качвам
14:20Как ще се качиш бе човек?
14:22Гледай
14:23Не, не, възрастен човек си моля ти се
14:24Не, не, не, не, не
14:26Абе, дядо ти
14:27Абе, беги!
14:41Абе, беги!
14:42Не, не, тук е опасно, бе
14:43А?
14:44Не, бе, тук не се качвайте
14:45А, тук отдолу влизаме ли?
14:47Да
14:48Ей, тук като нема никой, отгоре влизите отдолу
14:51Не мога да нищо да не правя
14:52Всичко ли твър имам?
14:53Не, оставаме тези неща, които са по края
14:56Аха
14:57И се съродичаваме само по средата
15:01Този боковце
15:02Можи пода само?
15:03Да
15:03Който е по земята
15:05Окей, разбира
15:07Винаги работиме
15:08В името на това хората да бъдат щастливи и доволни от нас
15:16Имахме идея също така да се грижим за съскостопански животни
15:21Като мислихме да започнем с две крави
15:24С няколко кошки, които да ни допринасят с яйца поне
15:30Но бях заеда с обгрижването на детето и домакинството
15:35Давайте откъде да започваме
15:37Или тук отвънка да си направим път
15:39Ама, така с пръста
15:40Айде, Георги, да си направим път тук отвънка първо да младиш истина
15:44С кой работиш в екип?
15:45Не, това са, защото ти не си достатъчно интересна и колоритна и това
15:49Та прикрепят към мене, за да станеш известна
15:52Георги, изглеждаш егоцентричен
15:54Има Гого вътре боку, който трябва да се изнесе тук
15:57Да, и тук също има боку, който трябва да се изнесе
15:59Ами айде, той е отвътре навънка
16:00Защо?
16:01Нали сме се учили, като бяхме малки чистачи?
16:04Отвътре навънка
16:06И мене никога не си ме учила да чиста
16:08Добре, а кой те е учил?
16:11Ми не си ти
16:12Да, винаги ти преценяваш
16:14Да, винаги аз преценю
16:16Петко!
16:16Слушам
16:17Може да те питам, каква е идеята тук да събирате боку?
16:21Да си свори на един път
16:22Аха, разбрах
16:24Ама това е колко време го събирате?
16:26Имам боку от една година, има и от 7
16:29Ясно, добре
16:30Мен ми се струва на естествено съсъбираш бокула на двора, за да го изхвърляш един път в година
16:35Ми, може би нямат подходящи контейнери, не знам, кофе
16:38За колачки от кисело мляко и шишета
16:42Георги, еми
16:43Какво?
16:46Крис ти казал съм ти, че гаджето ми ревнува от тебе
16:49И си казал, че няма защо да ревнува
16:53Не съм и казвал такова нещо
16:55Ами време е да го кажеш
16:58Казали и вече, че няма нужда да ревнува от мен
17:00Кажи и ти
17:00О, не, не
17:03Георги, можете само обнима ми къде стъпваш
17:05Що, какво има?
17:06Може да има...
17:07Спирони
17:08И стъкла
17:10Категорично се справиме, може би малко трябва да се пипне организацията на Симона
17:14Или на Чатко, не знам всъщност чия е
17:16А Дедот и Марио е вътре в мазето ми?
17:19Аз не знам
17:20Или се е скрил нещо?
17:21Нахова да го беда, а
17:22Дедо!
17:23Кво бе?
17:24Криеш ли се там вътре?
17:25Кво прежеш?
17:27Буклуците пълним
17:27Къде е баровецът да дойде с два тежките човали?
17:30Кой е баровец?
17:32Това ли е баровец?
17:33Това ли е баровец?
17:34Това ли е баровец?
17:35Момент само
17:35Това е с години на трофон
17:38Да, като сметиш те сегу напредел
17:40Доста от буклука
17:42Е хванат от бурен
17:44Е гадно с депла
17:45Той скоро сте го събрали сигурно
17:47Нема и 15 години
17:49Виждам хамак
17:51И до него
17:535-6 кубика буклук
17:55Дайте малко живот бе
17:57Айде бе, тонка
17:57Айде бе, човек
17:59Айде бе, човек
18:00Айде бе, човек
18:01Айде бе, човек
18:03Айде бе, човек
18:04Айде бе
18:04Едно на нова за буклука за сега
18:06Нема, Ватко
18:07Нема живете с от тях
18:08Единия го буташ, другият го дърпаш
18:10На третия му се молиш, четвъртия му дадамо за насеж
18:15Айде бе
18:16Двали точка по мен
18:17И давай друго
18:19Къде е Влад?
18:20Нали?
18:20Чакай кака
18:20Здравко, може ли?
18:23Ох
18:23Ей тук
18:24Чакай
18:26Колко къде да те чакам?
18:27Гледай на пътя го остави
18:29Иначе много разбираш
18:31Хватим аз да го занеси
18:3442 килограма, глед как ма, като мравка си
18:38Специфики от професионална гледна точка в обекта не мисля, че има
18:43Буклука е разпилян на няколко зони
18:46Не е нещо, което да ни оплаши
18:48А, Влад, сега изфърлям шинците
18:52Камъните ги оставяме, после е това дърво, храс, ти искам да го отрежеш
18:56Не, е сега ще го отрежем
18:57Иначе, ние с тебе древните буклука
19:00Древните буклука, добре
19:02Айде маличко
19:08Доволна съм от комбинацията с Влад и Елица
19:10Днеска, нашата должност е да изфърляме някакви щупени тухли и да подрежем ени камъни тук, до една ограда камена
19:19Ама, Гогол, не почнахме правилно обаче с тебе, само да ти кажа
19:22Много добре, много добре
19:23Не, и пак ще ни дърпат ушите
19:25Леце са там, ние сме тук
19:26Сега пак почваш да даваш шакъл
19:28Ама, защото виждам, че ще забуксуваме
19:30Бе, кво ще забуксуваме? Лазът разчувава тук, ще буксува
19:33Долу хора работа тук
19:34Айде дръпни се, че ми спираш ентузиазма
19:36Най-обичам да изнася
19:37А той ти е за кратко, по принцип
19:39Най-обичам да изнася буклук
19:41Трябва да ми имаме най-кашта дружинка
19:43Нещо да мие да говоря се за него да сменяваме те
19:46Издохаха, бе, като гранатурите, бе
19:56Айд
19:57Докато, какво беше чот?
19:58Не е дошело да ни види, какво правиме
20:01Скъзахме се от работа
20:02Но аз съм оперирана ръка
20:04И не трябва да мисля тежко
20:05А време е за слънчеви бази
20:07Да, стига толкова
20:09Камерите ще чакат малко, да? Да
20:12Малко вкусно
20:13Сега по един шезунки да си седнем, да си почиваме
20:16Дай, дай тук
20:17Слушай сега, това си го взимам и си го запазвам?
20:21И?
20:21Като направя така ти се появяваш, чули?
20:24Да, шеф
20:26Окей, съм Георги да ми звънка на звънчето
20:29И съм на леня
20:30В крайна сметка той ме вика за работа
20:31Погато ще кажа ти тук за майката на малкото ученице
20:37Доколкото от ребра го кърми
20:39До две години и половина мисълче
20:44Моето мнение е, че ако майката и детето се чувстват добре
20:47Няма нищо по-хубаво по принцип от кърменето
20:51Аз съм чул, че нормално до 6 месец
20:53Максимум до една година е
21:23Така за в нормалния период
21:25Постановка ти изглежда се разведрява и при групата разчистваща двора
21:28Дай малко тон за работа
21:32Аз смутвен на чалка друго не мога да пея
21:38Ти пей, аз ще работя
21:41Много скитах по света
21:43Много маки съм видял
21:46Ночите твои
21:48Още ме изгарят
21:51Ночи работа без песен не може
21:54Как да те забравя
21:58За повече ще трябва да платите обаче
22:00Ти си моето имане
22:01Ти ми взей душата
22:03Ама вие тук на работа ли на Малдивите сте с душите и се печете на слънце?
22:07Ами това ми е малко различно от Малдивите да ти кажа честно
22:09Ама знам къде се отмирате
22:11Ама малко почивка без имуана чачко нали ни е разпределил?
22:14Слъжите ли си работата по край оградата?
22:16Несмейно сме малко почивка защо морихме
22:18Ние сме тука да работим
22:20И то в моята роля като шеф те ще се пекат
22:25На баш на мене ли ще ми го направят?
22:27Една ограда и се оплакват от една ограда
22:30Ма ние и оградата ли трябва да махаме?
22:32Не, да се изчисти по край оградата
22:34Те мен не ме се приемат на сериозно
22:37Трябва да съм по-строга и по-лоша
22:39Аз предлагам да станете да почваме
22:42Тига бе човек, защо бе?
22:43Ставаме след малко бе Симона
22:44Времето на пред два контейнера се тръжме
22:46Тък му седнахме
22:48Симона се прави на шефа на боса на мафията
22:51Ма като ни я разпределила така да си берега елето
22:54Командата е разпасана
22:56Затова Даниел идва на проверка
23:00Алло, рецепцията, ти в хотел ли работиш га?
23:03Ти ще усмееш
23:05Той е Циндзирика
23:10Ти какво го кажеш га?
23:11Ти нам повикване ли си каква си?
23:13Го го ме вика с бънеца
23:14Той зи работи?
23:16Ама до сега и аз работи
23:17Циндзирика ще нали те виждам по-преши
23:19Той е Бокука отвънка, кой го е скарал?
23:20Не съм ти видела Бокука
23:22Такава е екероризацията на тебе
23:24Един единствен човек работи
23:25Брат ти, погляни във
23:27Идвамел, там отгоре Бокви ме наказа
23:29Ангеле, геле, грехота
23:33Ще ти покажа аз кой ще ви накажеш си малко
23:35Така няма да стане
23:36Ти ли ще ви накажеш?
23:37Винаги ще намери нещо
23:38Даниил само се измисля някакви неща
23:41Просто не виждам ако
23:45Примерно мене ме няма
23:46Той какво ще прави или Кристина?
23:48Виж, на мен не ми е смешно
23:50И на мен не ми е смешно
23:52А ако ти мислиш, ще ти бърде началоството
23:55Навъ, свали та ръка долу
23:57Нема да стане
23:58Песни, танци и забава
24:00Аз съм първия фен и почитател
24:02Обаче трябва да си бачка
24:03Казала само
24:05Сега броято 3
24:06На 3
24:08Оградата се довърши
24:09Айде!
24:10Номер 3
24:11Давай!
24:12Ти си ви нова
24:13Няма проблем
24:14Бързичко ни организира да
24:17Прекъснем почивката
24:18Когато си ръководител
24:20Обикаляш
24:21За да знаеш
24:22На всеки деку остава
24:23И си резка
24:25Хем си приятел
24:26Хем вече си директор
24:28ОК
24:29Такива флянки-млянки
24:30Пустачки 5 минутки
24:32Ставате за минавата
24:33Бле!
24:35Айде!
24:37Айде!
24:38Айде!
24:39Ще си го вземеш
24:41Давай!
24:41Разбрахваме си?
24:42А си оставай да работиш
24:44Дай тук
24:45Дай
24:46Дай миличка бъленина моя
24:48Айде!
24:49Ето да видиш кой съм аз
24:51Да видиш глед глед
24:51Айде!
24:52Айде!
24:53Айде!
24:54Айде по момента
24:55Айде!
24:56Втория ден
24:57Е много близо
24:59И ще видят
25:00Чарате ми джи
25:01Кон
25:02Боб и Аделе
25:12Симона
25:13Симона се допитва до Чачко
25:14Как може да помогне на семейството с което се е запознава
25:17Чачко, тук има едно семейство на село, което иска да живее здравословно и спрестява
25:24Искам да ми кажи какво мога да направя за тях
25:26Да им направиш кукошарник с кукошки
25:29Така ще имат пресни яйца, ще намалят разходите си и ще са по-близо до природата
25:34Много добра идея ми даде Чачко
25:36Но кой те се заеме с намирането на кукошки?
25:39Работния ден е започнал
25:41Само един от екипа все още пътува към обекта
25:44Симона питава Чадко
25:47Той казал, че трябва да купим кукошки
25:50Саме въпрос е да ли ще намерим
25:51Човеко, здрасти
25:53Здрасти
25:54Ама имам казус
25:55Какво?
25:56Търза кукошки
25:57Мога ли да намеря тук в града?
25:59Да, да си купиш?
26:00Еми да
26:01Не ема, тука няма не
26:03Ще намеря кукошки
26:06А добър ден
26:07Добър ден
26:08Човек трябва да ми помогнеш
26:10Кажи
26:10Даниел съм аз
26:11Христо салат
26:13Чичвице, трябват ми кукошки
26:15Може, некои кумшият нещо не знаеш?
26:17Не има, агнета имам за продаването
26:19Не само, само два агнета не
26:22Овце ми предлагат кукошки
26:24Не
26:24Докато работата на двора продължава
26:27Работата в къщата те първа започва
26:30Това е хол и кухня заедно
26:34Изпълни
26:48Изпълни
26:49Не се изсъмнявах
26:50Не смятам, че
26:52Пък двама млади хора
26:54При положение, че са по тяло ден в тази къща
26:57Не ходят на работа
26:58Да занемъра до такава степен
27:01Не ми се вижда нормално, честно казвам
27:04Комичо, това е втори етаж
27:06Чистим двете стаи
27:07Тук пак нищо не се изхвърля се подръща
27:10Това какво е склад?
27:12Склад за нещата, които ще си ги пазват
27:16Са им спомени
27:18Добре, окей
27:19На човек му трябва много малко да живее прилично
27:22И в приятна, уютна обстановка
27:27Чисто да е подредено
27:28Затова дори не са необходими
27:30Кой знае какви средства
27:31А, добър ден!
27:33Как си, жено?
27:35Гледай!
27:36Е, затова съм дошъл
27:40Абе, това не е кокошка
27:41Или е петел ли е това?
27:45Ела тука, миличко, ела
27:47Ела тука
27:48Ела
27:48Ела тука
27:51Симонка, другия път, миличка
27:53Ти ще ходиш, ще търся ти кокошки
27:55Искам да ми продадеш кокошки
27:57От твоите
27:59Ай!
28:01Моля ти се!
28:03Човек много ми е важно
28:05Чакай, те питам нещо, чакай
28:06А ако си купа кокошки
28:09Не съм запознат
28:10Как снася ти лицата? Петел трябва ли ми?
28:14А ти петел имаш ли?
28:16Да, я си купя от вас пет кокошки, един петел
28:18Па вие ще си купите
28:20Само ми кажи цена
28:23Аре бе, човек
28:26Няма кокошки
28:27Всеки си ги гледа, всеки си ги къта
28:29Бабата, дедото, това не дава
28:31Майка ми не дава кокошки, не
28:32Не си подаваме кокошки
28:36Стърпнайте кокошки
28:37Аз ще намера кокошки
28:38Слушайте ме, аз подхващам тая част
28:41Симона ти идваш тука
28:43Нали Симонка ръководи?
28:45На Симона управлението е
28:48Симона да подхване тук бюрото, за да може да
29:19Да
29:21Имаме двама млади хора, които отглеждат детето си
29:24Би трябвало да има малко кидра денеж
29:26Малко чистота
29:27Симонке, ти защо
29:29Си се допитва до твоя чатко?
29:32Не може ли?
29:33Толко време се занимаваш с почистване
29:35Като влезеш да направиш оглед
29:37И представяш
29:38Кой ще свърши най-добра работа?
29:41За колко време?
29:42Знаеш ли ни ръчички колко могат да понесат?
29:47Само да ти кажа, че много добре знаеш
29:50че аз наистина си разговарям с Чачко много често
29:54И за мен това е предизвикателто ново нещо
29:59Тя се допитва до чат-GPT за неща, които би трябвало да ги знае
30:02И то точно най-обикновените организационните неща
30:05И знаеш ли, че Чачко по някой път халюцинира?
30:08Еми, не ми се случва
30:10Колкото и да му е точна информацията
30:12Не ми се случва
30:13А твоите очички няма какво да ги излъже
30:16С Чачко съм приятълка от
30:18сигурно вече половин година
30:21В момента ми е най-добрият приятел
30:23когато усещам затруднение
30:26В село Струпец
30:28чистенето продължава
30:29А Даниел обикаля цялата община
30:32Роман в търсенето на кокошки
30:34Даниел съм аз
30:36Аз съм Пенка
30:37Ох, Лелю Пенки, трябва ми кокошки
30:39Искам да си купа пет кокошки
30:41Ка да е мога си купа?
30:43Казаха, че тук от вас мога си взема
30:47Тук нагоре има някакъв
30:50Как се казва?
30:52Цецо
30:53Цецо, а ти кокошки имаш ли?
30:55А бе, моите не са за продавие
30:57Що? Много са стари
30:59И яйца мътът ли?
31:01Не мътът
31:03Кокошката как запременява?
31:05А с петел
31:07А с петел?
31:09Яйцето, като го чукнеш
31:11Има едно, като
31:13Маничко за ротче
31:15Петънце бело
31:16Окей, значи трябва с дожито на търсак
31:19Кокошки и петел
31:20Да ви донеса ли да...
31:23Верно?
31:23Да
31:23Не е оплодено яйце, оплодено яйце
31:26Бабата вика, чека и ти покажа
31:28Е това, значи е оплодено, може да се люби
31:32За бялото?
31:33Да
31:34Абе, сурово, моли се пи да си е това
31:38Може да
31:39Да бе, и е пресно, не е застарело яйце
31:43Никога не съм мял пресненце
31:45Еми пи...
31:45Да го смукнеш?
31:46Смукни го, ако ти се...
31:50Ако имаш концерт
31:51Говоря концерт, а а само концерти в моят живот
31:54Еми зарад това
31:56Ей, да не ми стане нещо
31:57Нищо нема да ти стане
32:01Чисто нов, гледай как говоря
32:03Меден
32:07Жълтък, но белтъка ще го пропусна.
32:09Тук има някакви записани неща за как си правят бюджет и спестяване.
32:16Те правят бюджет и спестяване?
32:18Да.
32:20А какво спестява сметкато са без работа?
32:24Не мога да четеш, а?
32:26Виж какво, в крайна сметка семейството е като една фирма, трябва да има винаги бюджет.
32:31Е, откъде им идва бюджета?
32:34Ей, да ти кажа откъде им идва бюджета.
32:38Много интересни хора са и спестяват доста, не от малко.
32:43Ти, Миша, успяваш ли да спастиш?
32:45Малко обаче, винаги...
32:48Аз съм ларша, но винаги имам някакви пари на страната.
32:52Не знаеш кога ще се наложи нещо.
32:55Те не, че в днешно време е малко пари мото опрата,
32:58ама друга, като имаш некои лев в заката.
33:01Да, да.
33:01Така наречените...
33:03Малко пари на страна.
33:05Да.
33:05С едно спокойствие и независимост.
33:08Да.
33:08Аз не съм от спестовните толкова много, но се опитвам да наистина нещо да спестя,
33:14защото ми се е случвало да стигам до нашите родители.
33:20И това ми е дало много урок.
33:23Къстенлива съм, но когато ми потребят, просто си харча.
33:27Треба на едно семейство да им купа пет кокошки да им занеса.
33:31Хората не работа.
33:32Ема те, имам пет със всичките.
33:34Всеко нещо има цена. Пет ело имаш?
33:36Имам.
33:38Ай.
33:40Снасят ли?
33:41Носи от всеки ден.
33:42Аре, бе.
33:44Добре, колко пари ще ми го продаш?
33:46150 евро.
33:47Дай си пет евро на пазара.
33:49На сто евро може да си тиснем ръцета.
33:51Прави ми е добро.
33:52Да, ма нема. Моги фанем.
33:54На сто евро слискаме ли си ръцета?
33:55Слушай сега, фанеме ли една?
33:57Да крикне.
33:59И с целият град са фанеме на двоятия кошки.
34:01Нема ловене, да знаеш.
34:03Ей, на да пробаваме да видеш.
34:04Добре.
34:04Ай.
34:05Ще стана плащата.
34:07Обаче им е казус.
34:24Гошките са из целият двор.
34:26Не мога ги фанеме.
34:28Айде, милечко.
34:30Ще ви се пръзде сърцето на горката.
34:33Ага, мен е по две.
34:34В момента като каже една така крик,
34:37трябва да фанеме.
34:38Въпросът е, че аз с сена не правя нищо.
34:42Ей, батко.
34:44Ще направим схемата тук.
34:46Сели мирно.
34:48Така, увери.
34:49Не, ма не бойся бе.
34:51Оооо, милечка.
34:53Момчето си тръгва с две кокошки.
34:55Безплатно.
34:57Аз пълзвам с кокошките, ма.
34:58Така ли ще ги държа в буст?
35:02Трябва и кашион.
35:04Ти знаеш че аз тука пролзвам метър на този град.
35:08Е, са ще оправим нещата.
35:10И дом Петко много приятно.
35:12Слушай сега.
35:13Това да ми помогнеш спешно мимо.
35:16Разчистваме къщата двора на едно младо семейство с тропец.
35:19И искам да им подарим 5-6 кокошки.
35:22Две намерих тук в един кашион ги хоз.
35:25Подариха ми.
35:30Това е нашия брат Марян Попов се казва.
35:33Много ми е приятно.
35:34Дадим съм.
35:35Това е човекът, който мога да намериш в целата община.
35:38Само тук е 4 кокошки.
35:40На друго место няма.
35:40Всичко е починен.
35:41Имаш ли кокошки?
35:42Имам кокошки.
35:43Може ли си купим от те?
35:45Ти не са за продаване ама.
35:47Ще измислим.
35:51Дай да ги видиме кокошките тогава.
35:53И от тук да си имаме две кокошки.
35:55Четри не са 6.
36:00Ще им вихат вече дани кокошкара в този живот.
36:03Обор, тор и заобщо не мен интересува.
36:06С костюм.
36:07С бялата риска.
36:08Въртовръзка.
36:09Бял чепик.
36:10Тичам като въртоглък.
36:12Но има ли задача, че аз трябва да изпавна?
36:14Искам да ги затъзнаме.
36:16Аз нещо, мога да напърваме пет.
36:19Слъзто имаме свечни номера.
36:22Виж.
36:23Когато се чувстваш тежен?
36:25Ама как? Те почаят се от тежена?
36:28Това се увел от библията.
36:30Когато си изпочнен?
36:32Трябва да напиша.
36:35Трябва да напиша.
36:36Те са много религиозни.
36:38Навсякъде в къщата има
36:41библии.
36:41Да, има цитати
36:43от библията.
36:45Което няма нищо лошо в това напротив.
36:48Но по никакъв начин
36:50не корреспондира
36:51с това да отглежда
36:54детето си в
36:56мърсостия.
36:57В разхвърляно.
36:59Защото това пак е личен пример,
37:00който те дават и
37:02това дете се свиква да живее по този начин.
37:05Притеснена за бъдещето на семейството,
37:07Симона чувства, че е дошъл
37:09моментът да разговаря с Петко.
37:12Искам да говоря с Петко.
37:14Имам да му казвам някои нощта.
37:17Доколкото
37:18подразбрах,
37:20че си вярваш човек.
37:22Да.
37:23Аз вярвам в Исус Христос,
37:25че Той е умрел на кръста за всички нас.
37:27Приемайки Него,
37:29неговата жертва,
37:30ние биваме спасени.
37:32и се старая да водя такъв живот.
37:35И аз съм вярваща жена.
37:37Сериозно?
37:37Да.
37:38Право.
37:38Хода в...
37:39Това е голяма смелост.
37:41Евангелска църква.
37:42Евангелска, да.
37:43Дори не ми хруна това нещо.
37:45Между другото не очаквах, че ще ми сподели вярата си,
37:48но явно съм я предрасположил
37:50или е била докосната от това, което аз съм казал.
37:54знам, че винаги има кой да ме пази и пази семейството.
37:59И за крила, и обича.
38:01Да.
38:01Не очаквах тя да ми сподели нейното сърце, така да се кажа.
38:05Добре се почувства, че съм част от неговата вяра.
38:11Че какво работиш?
38:13Занимавам се с строителство, най-вече в довършителния ремонт.
38:17Преди да почнеш ремонтни дейности, какво си работил?
38:21Мото карах в един склад.
38:24Довършителните ремонти ми харесват изключително повече,
38:27защото оставам нещо след себе си.
38:30И също така се старая да работя качествено, като за Господа.
38:34Не само като за пред хора да видят, но да работиш като за пред Господа.
38:38Тво правиш по цел ден?
38:39В момента трябва да се грижа както за моето семейство, за логистиката,
38:45за осигуряването на нещата, така трябва да се грижи за права ми.
38:47Какво е логистика на семейство?
38:48Това съм единствен, който има шофьорска книжка в региона от нашите родини в момента.
38:55Това е...
38:56Грижи си за семейството си?
38:57Както за моето семейство, така за баба ми, за дедо ми, така по некои пъти за брат ми.
39:02Общо зето се занимаваш с това по цел ден?
39:05В момента отказах работа, тъй като съм поел отговорността да се грижа за баба ми.
39:10При нея има доста отговорност, защото има животния, за които трябва да се грижи.
39:13И те разчитат на мен в този момент.
39:16А как оцелявате?
39:17Имаме спестени пари, които сме отделили.
39:20Точно за този случай имахме един силен период на доходи, благодаря на Бог за тази възможност,
39:28в която ние успяхме от този силен период да отделиме пари от там,
39:33за да можем в момента да взимаме от спестените пари и да ги харчим за храна предимно.
39:38И за изкопът има нужда.
39:40Колко време приоможи да изкараш с спестените пари, ако нямаш сигурна работа?
39:46Ами по груби сметки на мен и на жена ми, бихме изкарали още около месец.
39:52Бог не обича мързеливите хора.
39:55Абсолютно.
39:55Не обича мързела, не обича ли ливостта, затова казва да...
39:58Само едно ще добава, че Бога е наредей на дисциплината.
40:03Да, Той не обича хаоса.
40:04Защо се допусне тази къщата да...
40:07Това е от много време, нистина.
40:09Ви сте по цял ден свободни сами сте.
40:11Не бих казал, че по цял ден сме свободни.
40:14Предимно жена ми се занимава с малкия.
40:17Докато повечето ми време, аз съм движене.
40:20А и в момента излизаме от зима.
40:22Това, което го виждаш всичко.
40:23Това е предимно струпано по голямата част от тази зима.
40:27Неща, които сме изчистели от всякъде.
40:29И вие сте просто една перфектна възможност,
40:32за да можем да започнем на чисто.
40:34Както нашето семейство, така и този дом.
40:37Господът е нареден на дисциплината.
40:39След като сме вярващи хора,
40:40трябва да го прилагаме в животите ни,
40:44за да покрием в това, което вярваме.
40:47Аз съм по принцип за човек.
40:49Нямам много време за вкъщи, нямам време за себе си.
40:53Аз няма как да си го позволя да си легне.
40:56да не ми е подреден абсолютно каквото трябва да е.
41:00Аз съм човек, който приема градивна критика.
41:02Що ме градивна критиката,
41:05аз я приемам.
41:05Нека да ви разкажа последнатите ми два месеци как минаха.
41:09Не бях си тук.
41:10Ставах в пет и половина и пътувах за Софиса,
41:13прибирах в седем вечерта всеки ден.
41:15Тази къща не имаше мъж в нея.
41:17И жена ми с каквито усилия е боможла,
41:20това е направила.
41:21Аз не я критикувам.
41:22Аз съм сигурен, че каквото успяла,
41:25жена ми е направила.
41:26И дори в момента аз пътувам да отговоря на нуждите на баба ми,
41:30пътувам да отговоря на нуждите на брат ми
41:32и накрая трябва да е време и за двора,
41:35и отделно трябва да е време излучене.
41:36И така че в някой път си легам в 12 вечерта.
41:38А представи си да имаш някой обект,
41:40който трябва да ти ищи да работиш.
41:41В момента съм отказал абсолютно всяква работа.
41:43Защото Бог казва, аз знам от кого имате нужда.
41:45Аз няма да ви остава.
41:47И няма да ви забравя.
41:49И аз знам, че когато влагам сърцето си и се грижа за хората,
41:51които имат нужда от мен,
41:53това което аз имам нужда,
41:55Бог ще го потвърди.
41:56Бог ще го снабди.
41:58Надявам се да си ги изпълни целите в живота,
42:01за да бъде доволен от себе си.
42:04Не да бъдат хората доволни от него.
42:07Той самия да бъде доволен от себе си.
42:08Аз знаеш от къде съм почнала?
42:10Търках две години туалетните,
42:12без да кажа домичка, разбираш.
42:13Поквално.
42:14И получавам наградата си тега в момента.
42:17Всяко едно нещо, което някога мене ме заболяло
42:21и съм си премълчала,
42:23сега ме възнаграждават.
42:24Аз съм един обикновен човек.
42:26От вълкотета, от ромски происход.
42:29Гордея се даже с това.
42:31Аз се доказвам на самата себе си.
42:34Изкачих едно стъпало с много труд
42:36и доказана работа,
42:38съм стигнала в момента да съм
42:42фасилити менеджер.
42:43Съветвам те да има периодично почистване,
42:48да се подрежда,
42:49за да почувстваш този душевен мир в себе си,
42:53който казваш, че го имаш.
42:54Той не се влияе от къщата.
42:56На мен ми се влияе.
42:58Не трябва да се трупа букуци, отпадъци,
43:01нещата, които са ти за изхвърлена.
43:03Не да си помислиш,
43:04на мен ще ми трябва след една година това.
43:07Не бе, ще ходиш си го намериш,
43:09ще го купиш, ще го вземиш.
43:11изхвърляй ненужните вещи.
43:14Не събирай отпадъците.
43:16Имаш ли ред ти дициплина в твоя живот?
43:20И ред ти дициплина в семейството?
43:23И в работата?
43:25Планини ще преместваш.
43:28Планини!
43:29Това, което Симона ми предаве като урок,
43:33явно като по-голяма и по-опитна,
43:36така че го приемам това нещо, наистина,
43:39и ще си взема акулка от целия разговор.
43:43Петко приема градирната критика от Симона,
43:46а в къщата чистенето продължава.
43:48Аз имам нужда от тук от мъж.
43:50Аз отивам тази и Яна да ходим от тъм.
43:52Айде!
43:54Много виждите ме викат на четири-пет места.
43:56Някой е висок тук.
43:58Не, искам да ми кажете къде да отиде аз.
44:00А, отиваш на там.
44:01Четири жени ме викат от четири места.
44:04Чуда се дали е понеже съм желан
44:06или е да мога да свърша
44:08работата по-качеством и по-бързо.
44:10Чуй-чуй!
44:11Да го подпреме с нещо отпред и да го дигнем така назад.
44:14Това според мене не става.
44:16Така си мисла аз.
44:18Това не е стабилно, не е стабилно,
44:20но ползваме, нямаме други.
44:22А, а...
44:23Добре, а това не е ли по-стабилно?
44:26И мисълта ми беше тук да се разчисти
44:28и да си остане само това.
44:29Това само сафира прахоляк.
44:31Паяжени, паяци,
44:33косми, кучешки, котешки насякъде,
44:37праздрани, тлегла, шкафчета...
45:03Само да ви кажа, че времето така ни претиска,
45:05че си нямате ни идея.
45:06Че в малко да ням ще дойде.
45:08И ще ме гръмне толкова...
45:11Това са с Даниел.
45:13Както виждаш, ще ми се работи.
45:15Днес към ми е слънче в хубав ден.
45:17Ел аз с мене да ти кажа какво съм измислила.
45:19Съде тръгнахте ли я?
45:21Нали знаеш ще това?
45:22Шефа ще дойде, трябва да си дам обекта чист.
45:24Два мата излизате.
45:26Ще берете ядове само да ви кажат.
45:35Два мата излизате.
45:38Ще берете ядове само да ви кажат.
45:41Дома хубава ще го почестим и ще го подредим.
45:44Но смятам, че трябва да внесем малко колорит в къщата.
45:49Затова сега съд Влад самоизмислила да дойде с мен,
45:52да ми помогне да наберем малко люлек.
45:55Тонка?
45:57Симонка?
45:57Сигурно е питала Джипи как беше там.
46:01И даде задачка.
46:02Тук тряна преме един кокошарник.
46:04Тука?
46:05Да.
46:05Ей, тук да си гледат кокошки си.
46:08Дедо Марило.
46:09Почнахме да правим кокошкарника.
46:12Обаче видяхме, че трябва да ни още работна ръка.
46:15Ве, какво е, майстра си е майстра Лотко.
46:19Само мога гледаш и да попиваш като гъба.
46:26Благодарение на това, че по двора имаше доста разхвърляни инструменти, материали.
46:31И направих курник, но го направих според стила на къщата идеален.
46:37Със завършването на кокошарника завършва и работата на обект.
46:42Време е Даниел да прецени дали всичко е изпълнено качествено.
46:48Колеги, здравейте.
46:50Привет.
46:51Как сме?
46:52Към края, изморени вече.
46:55Петко, ти си неясно с ситуацията в къщата и това до къде сме стигнали.
46:58Но аз не мога да издам къщата преди сами видео.
47:01Разбирам.
47:02Моля те да посрещнеш жена ти.
47:04Да, сина ти.
47:05Ти с мен. Чек.
47:08Окей?
47:08Да.
47:09Ай.
47:10Тръгвам.
47:11Време е за проверка на първи обект на Симона.
47:14Симона, Чачко, Мачко, цялата им група.
47:17Оооо.
47:18Много добре.
47:20Тук веше.
47:22Олеле.
47:25Хе, Хе, Хе, Хе, Хе.
47:28Оле.
47:31Хърешваш ми.
47:33Много мистерешваш.
47:42Ооо, лена ми.
47:44Ооо, супер.
48:04Абонирайте се!
48:15Не, запояйте!
48:19Ние бяхме с детето при бабата и реално, наистина много се вълнувахме и нямахме търпение по-скоро да се върнем.
48:30Пометено, изчистено, подредено, разтребено.
48:34Вау! Невероятно!
48:36Това вече е другото.
48:38Всем различно. От наистина право на вас.
48:41Нямате го готова.
48:42Ебола!
48:43Заповядай!
48:44Благодаря!
48:46Глери тук!
48:48Ех, а се чувствам се едно. Това е нов дом, буквално.
48:52Дари видях просто блясък в очите. Тя е изумена от цялото нещо.
49:00Тревата е изкусена. Бокуците, абсолютно всичките са събрани.
49:06От тук сме изнесли 20 кубика от палци.
49:11Глери, 20 кубика.
49:14Майко ми го.
49:15Сега обаче е важно да не се случи отново това.
49:19Назбира се.
49:19Нали? Обещаваме.
49:21Да ни е ли ти си просто топ?
49:23Лее, лее!
49:25Ама то е просто невероятно!
49:29Више почката.
49:31Чистено!
49:34И тук вече много интерес.
49:37Настина не съм очаквала, но много, много ще бъде от полза, тъкато готвя сигурност най-често.
49:44Това е просто невероятно.
49:49Биско, какво става мамо тук?
49:52Харесва ли ти?
49:54Нищо не е също.
49:55Това е настина най-точният израз.
49:59И когато го виждам това, просто някак си усещам, че се диша по-леко в тази стая, когато влезеш.
50:06От тук сме изхвърлили всичко.
50:09Да, да, знам какво беше.
50:11Почистено.
50:12Невероятно е.
50:15Колегите доста работа свършиха.
50:17Тук сме типа подледили малко.
50:21Да.
50:21Направили сме това, което можахме да направим.
50:25Глери.
50:26Невероятно, просто...
50:28Тази стая е пусната пърху смокачка.
50:30Извините се стъклата.
50:31Забърсено е прах.
50:33Охайна.
50:33Люлик.
50:35Един сноп люлик.
50:37А колко хубаво първо излежда в стаята, как охая, вижкато е подредено, изчистено.
50:41Същата стая, но има различен дух.
50:43Просто вие ми показвате пример, който наистина искам да следва.
50:47Чувстваме огромно облегчение семейството ние, защото това, което изфърлихме, вие изфърлихте и почистихте, ние приемаме това като отваряне на пространство
50:58за новото.
50:59Изиламе и урок от това цялото нещо.
51:01Няма никакъв шанс от този етап на предкъщата да бъде в това състояние, в което я заварихме в началото.
51:08Това е една малка изненада от нас.
51:10Не много малка.
51:11На този двор, на този дом, на това начало, четири домашни кокошки, за да може да се грижите за тях.
51:19Да вижта се е течица.
51:20Това е началото на нашата грижа за селско-стопанско животно от този тип.
51:28И вярвам, че дори ще се разраснем и ще продължим с взимането на животни и грижата към тях.
51:35Дори мога да ви кажа, че вече имаме домашно производство.
51:37Това е първото яйце.
51:39Сега ли го сме си?
51:40Да, при малко.
51:40И това е знак сигурно.
51:43А този си мисля, че всеки умешва.
51:46Така бъде усещане се.
51:52Хора, огромно благодаря.
51:54Почитам ви, обажавам ви, обичам ви.
51:56Аз споредщо ще кажа Бог да благослови ръцете ви и всеки труд, който да костнете, каквото ви да правите.
52:03А наистина ми благодаря, че инвестирахте цялото време в този обект и в този дом.
52:08Така че е наистина адмираци към вас.
52:14Добре, мъжете с кокошките в курника.
52:18Жените камбусовете.
52:20Благодаря ви, колеги.
52:23Аз и Чачко се свърших на много добре работата.
52:27По-щастлив от мене днес няма.
52:30СОС-разтребители напуска целост тропец, за да се отправят към следващия случай.
52:42Благодаря ви, колеги.
Comments